Darmowa dostawa od 800,00 zł

Wykonane na miarę rolety dzień/noc.

2021-12-07
Wykonane na miarę rolety dzień/noc.

  

Wykonane na miarę rolety dzień/noc.

Rolety dzień i noc wykonane są z pojedynczego pętelki przesuwanej tkaniny w naprzemiennie prześwitujące i jednolite poziome pasy, stąd potoczna nazwa „żaluzji zebry”. Jednak ich wygląd to nie tylko wybór wzoru lub sztuczka projektowa; pozwala dostosować wyrównanie pasków, aby uzyskać pożądany efekt.
Może to przybrać formę solidnego bloku tkaniny zapewniającego całkowitą prywatność, całkowicie otwartego, aby umożliwić Ci cieszenie się widokiem i zmaksymalizować światło, lub częściowo wyrównanego, aby kontrolować światło i prywatność w taki sposób, jak chcesz.
Rolety Zebra otwierają okno na zupełnie nowy świat możliwości dla każdego pomieszczenia, jeśli chodzi o zarządzanie prywatnością i zapewniają zarówno światło, jak i cień.
Lubimy myśleć, że nasze szyte na miarę rolety dzień/noc mają w sobie coś jeszcze, coś, co można osiągnąć jedynie poprzez połączenie fachowego rzemiosła z najwyższej jakości materiałami.


Czym są rolety dzień i noc?
Zacznijmy od podstaw: Działają jak roleta, ponieważ podnoszą się i opuszczają za pomocą sterowania łańcuchem bocznym i toczą się w górę i w dół wokół aluminiowej rury.
Jednak w przeciwieństwie do rolet, są one wykonane z pojedynczej pętli tkaniny, która przebiega zarówno z przodu, jak i z tyłu tuby; a tkanina rolety dzień/noc jest zawsze w poziome paski.
Paski są wykonane z naprzemiennie jednolitej lub nieprzezroczystej linii, następnie czystej lub prawie całkowicie przezroczystej linii, podobnej do woalu lub firanki. Gdy przesuwasz roletę w górę i w dół, to, jak przednie i tylne paski są wyrównane, kontroluje wpadanie światła, jak dobrze przechodnie widzą do środka i jak dobrze ty z kolei możesz widzieć na zewnątrz.
Wyrównaj paski w jednolitym kolorze, a roleta dzień/noc całkowicie blokuje światło zewnętrzne. Zamień naprzemiennie pełne i przezroczyste paski w dopasowanych parach, a otrzymasz rozproszone, ale jasne światło słoneczne, jednocześnie utrudniając ludziom na zewnątrz zajrzenie do środka; ale pozostawiając ci praktycznie doskonały widok przez okno dzięki przezroczystym pasom.
Rolety dzień/noc są tak proste i wszechstronne jak roleta, ale oferują również wszystkie opcje prywatności i kontroli światła żaluzji weneckich.


Zalety rolet dzień/noc.

• Pozwalają chronić Twoją prywatność, jednocześnie pozwalając cieszyć się widokiem przez okno, bez zasłaniania naturalnego światła.

• Zmniejszają odblaski i usuwają światło słoneczne, które w przeciwnym razie byłoby wystarczająco jasne, aby nie widzieć ekranu telewizora/komputera.

• Dzięki dwóm warstwom tkaniny są one wydajne termicznie, pomagają izolować okna, blokować przeciągi i utrzymywać w pomieszczeniu powietrze cieplejsze zimą i chłodniejsze latem.

• Są one dostępne w ogromnej gamie opcji kolorystycznych i wykończeń, w tym w szerokiej gamie materiałów i odcieni dla kasety i elementów sterujących łańcuchem bocznym.

• Są nowoczesne, stylowe i eleganckie.

• Są łatwe do samodzielnego montażu bez specjalistycznych narzędzi.


Czy w nocy widzisz przez rolety dzień i noc?
To zależy od tego, jak ułożysz paski i od tkanin, które wybierzesz do swojej rolety.

• Jeśli ustawisz paski rolety na dzień i na noc, aby zapewnić wyraźny widok przez przezroczyste obszary, ludzie z zewnątrz będą mogli widzieć w nocy, dopóki nie wyregulujesz rolety, aby temu zapobiec.

• Zakładając, że wybierzesz rolety z całkowicie nieprzezroczystymi paskami w kolorowych obszarach i całkowicie zamkniesz roletę, aby utworzyć solidny blok materiału, a nie naprzemiennie jednolite i przezroczyste paski, nie możesz w ogóle widzieć przez rolety dzień i noc z zewnątrz w nocy.


Czy można uzyskać rolety zaciemniające dzień/noc?
Tak, rolety zaciemniające na dzień i na noc są całkowicie możliwe do wykonania; Nieprzezroczyste paski są wykonane z tkaniny zaciemniającej, podobnie jak roleta zaciemniająca, a aby uzyskać pełny efekt zaciemnienia, wystarczy zamknąć roletę i wyrównać nieprzezroczyste paski, aby stworzyć jednolity blok koloru.
Na ogół zalecamy wybór rolet zaciemniających dzień/noc do sypialni.


Czy rolety dzień i noc można przyciąć na wymiar?
Specjalizujemy się w produkcji rolet dzień/noc zgodnie z Twoimi dokładnymi specyfikacjami. To neguje potrzebę przycinania ich lub przycinania na wymiar w domu, czego nie zalecamy ze względu na trudności związane z uzyskaniem odpowiedniego rozwiązania w przypadku rolet dzień/noc.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 156 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-12
Szybko i sprawnie. Polecam!
2023-12-29
Wszystko zgodnie z opisem polecam szybka realizacja
pixel